Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/augaliuk/domains/augaliukas.lt/public_html/engine/modules/show.full.php on line 343 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/augaliuk/domains/augaliukas.lt/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 327 Thuja - Tuja » Augaliukas.lt
Augaliukas.lt dekoratyviniai augalai tavo sodybai
$this->check_module('main', '
  • Augaliukas.lt - Dekoratyviniai augalai

  • Augaliukas.lt

')

Rekomenduojame

{topnews}

Raktažodžiai

{tags}
Thuja occidentalisThuja occidentalis
Vakarinė tuja – kiparisinių šeimos augalas, savaime augantis Šiaurės Amerikos vakaruose. Tai iki 20 m aukščio kūgiškas medis su vienu ar keletu kamienų, kuriuos dengia supleišėjusi raudonai ruda žievė. Daugumos tujų kainos nuo 1 - 2 EUR.

Thuja orientalisThuja orientalis
Rytinis tujūnas – kiparisinių šeimos visažalis spygliuotis, labai gražus krūmas ar medelis primenantis kiparisą, bet patrauklesnės formos ir spalvos. Išparduota.

Thuja plicataThuja plicata
Didžioji tuja, – kiparisinių šeimos medžių rūšis.Kintų miestelyje, už girininkijos pastato yra gamtos paminklas - didžiulė tuja. Jos gamtinis vardas yra “Didžioji tuja”. Manoma, kad tai didžiausia tuja Lietuvoje. Kaina nuo 2 EUR.

Thuja standishiiThuja standishii
Thuja standishii

Japoninė tuja- greitai augantis, žvilgančiais spygliais medelis. Kaina 2 EUR.
Atgal »
  • Autorius: Augaliukas
  • Peržiūrėjo: 7427
  • Komentarai: 0